3 Haftalik Kedim Yemegini Duzgun Yemiyor

Fuwkan

kediyi internet kafeye gittigimde masanin arasina sikistigini gordum aldim annesini aradim yoktu eve alali 3 gun oldu sut tozu aldim kulagimi emiyor biberonu emmiyor tabaga koyuyorum cok az iciyor elime dokuyorum iciyor ama elimden de cok damliyor diskisini da gec yapiyor.

6 CEVAP

aslihan_e

Kakasını siz yaptırıyor musunuz kendi kendine mi yapıyor? Hâlâ kendi kendine yapmakta güçlük çekiyordur büyük ihtimalle. Şırınga ile ağzının kenarından az az sıkarak içirmeyi deneyebilirsiniz.

aslihan_e

Nemli pamuk ile poposuna masaj yapıp sizin yaptırmanız gerek kakasını

aslihan_e

Siz yine de arada hafif masaj yapın biraz kolaylaştırır. İç paraziti olabilir, sokak kedisi yavrularında mutlaka oluyor, 1 aylığı geçip katı gıda yemeye başlayınca iç parazit hapı alıp çok düşük dozda verseniz iyi olur. Günde bir damla zeytinyağ karıştırabilirsiniz sütüne, kaka yapmasını kolaylaştırabilir ancak ishali varsa vermeyin.

Fuwkan

ve lavabosunu yaparken one dogru itiyor kendini asiri miyavliyor garip bi sekilde

Fuwkan

ben nemli pamukla denedim ancak olmadi kendi kendine yapti 1 defa siringayla denedim simdi biraz daha iyi icti

Ben de 2. Kedimi 2 haftalık iken buldum. Biberon ile asla içmedi. Şırınga ile besledim 2 saatte bir. Siz de şırınga ile minik minik besleyin. Asla bi anda sıkmamaya dikkat edin. Bu şekilde suyunu da veriyordum. Şu an 1,5 yaşında ve 4 kg 400 gr.