Kedim Ne Zaman Kilo Almaya Başlar

latte9

Kızımı 15 gün önce kısrlaştırdım cok zayıf ve aşırı iştahsız bir kedi bebekliğinden beridir.
Kısırlaştırma sonrası ne kadar zaman sonra kilo almaya başlar

5 CEVAP

Miamorr01

merhaba ameliyattan belirli bir süre sonra almaya başlıyorlar ilk başta benim kızımda iştahsız ve sakindi sonra kendi haline döndü

Trgt41

Kısırlaştırılmış mamaya geçin mükemmel bi düzene girecektir çocuk

aeri-l

Ben de bu soruyu merak ediyorum mayıs sonu haziran başı gibiydi kedimizi kısırlaştırdık daha gram kilo almadı hala çok iştahlı değil kısır mamaya geçmedim ben bu yüzden

cat_expert

Kısırlaştırılmış kedilerin iştahı artar normalde ve hareketleri de azalacağından kilo almaya meğillidirler. Mama da problem olabilir.

Muezzabalim

İki ay içinde baya düzelir , kısırlaştırılmış mamaya geçin daha güzel toparlar. Biz Nisan'da kisirlastirdik şu an çok güzel toparladı ideal kilosuna geldi gerçi azıcık da geçti.. Sağlıklı olsunlar da gerisi teferruat. Sağlıklı mutlu günler .