Kedi Tuvaleti

HayatA

Ben bikac gün önce iki gözü de kör bir yavru sahiplendim bikac gundur kafeste kalmasi gerekti kumunu kafesin icine koymustuk simdi yavruyu dışarı cikariyorum ama disardayken kumuna yapmiyo ne zaman kafese koyup kapisini kaparsak o zaman tuvaletini yapiyo bilgisi olan var mi acaba dışarıda olduğu zaman nasil alistirabilirz

1 CEVAP

Superisi814

Kocaman yüreğinize sağlık.🌈
Görmediği için kafesin içini tuvalet beklemiş yavrucak.
Dışarıdaki kum kabiniza kafesten kirli kum koysanız, bir iki kere yaklaştığında iicnd koyup partilerini yumuşacık surtseniz nasıl olur acaba ?
Kirli kum ile tuvalet kokusunu alır, ayakları ile tuvalet olduğunu kavrar diye düşündüm..
İnşallah bu konuda deneyimli arkadaşlar sorunuzu görsün.