Balığımın Karnı Çok Şiş?

Sdtgkdm

Merhabalar, 2 tane Japon balığım var yemlerini sabah akşam veriyorum fakat karınları çok şiş ne sorunları olabilir?

3 CEVAP

Elifinkedileri

Dışkıları nasil uzun serit halinde oluyorsa eger kabız olmustur

Elifinkedileri

Mama degistirmenizi ve bir gun aç birakmanizi tavsiye ederim ıspanak haslayip verebilirsiniz ama yapraktaki damarli kisimlari degil. Cok bastirmadan balığın karnini sıkıp bosaltabilirsiniz başından kuyruga dogru masaj yaparak sudayken ama kesinlikle bastirmayin buyukse eger disiysede yumurtasi varsa akvaryuma doker ama yumurta dokerse erkek olani da sagmaniz lazim

Sdtgkdm

Aldığımdan beri uzun şerit halinde normali bu değil mi?