Kedimin Kızgınlığı 3 Gün Sürdü

Mishoski

Merhaba, 11 aylık british kızım ilk defa kızgınlığa girdi ama sadece 3 gün sürdü normal mi? İnternetten baktığımda en az 5-6 gün sürer yazıyordu.

2 CEVAP

Merhaba, benim kızım da ilk kez kızgınlığa girdiğinde 4 gün sonunda kızgınlık belirtileri bitmişti. Bağırması,poposunu kaldırması vs belirtilerine son vermisti. Yani her internette yazan durum sizin kedinizde aynı şekilde görülmeyebiliyor sonuçta her kedi kendine has :) Bazı kedilerde kızgınlık 10 güne bile çıkabiliyor..

KimJeongguk

İlk kızanı olduğu için olabilir. Sonraki kızanlarındada olabilir normal bir şey endişe etmeyin.