Kedi İçin Diş Fırçası Ve Macunu

KimJeongguk

Kedileriniz için diş fırçası ve macununu nereden hangi sitelerden alıyorsunuz? Önerebileceğiniz bir ürün veya marka varmıdır?

1 CEVAP

Gimlihanim

Veteriner kliniklerinde enzimatik diş macunları oluyor. Onlardan almanızı tavsiye ederim. Bir bioline almış bulunduk. Bitince klinikten almayı planlıyoruz. Fırça olarak bioline setinde çıkan ince küçük uçlu olan yeterli oluyor. Parmak fırça da aldık ama o pek kullanışlı olmadı.
Trixie nin diş temizleme mendilleri var. Onlardan da çok memnun olan var.