Catnip (Kedi Nanesi) Hakkında.

KimJeongguk

Önerebileceğiniz gerçekten işe yarıyor dediğiniz bir catnip markası falan varmı? Kedimin oyuncaklarına kullanmak istiyorum. Oyuncaklarını ilk aldığımda çok ilgili oluyor sonra ilgisi azalıyor yüzüne bakmıyor.

1 CEVAP

simbakedi

https://ty.gl/ub7fem8b6d
cok uzun xaman once bioline’in bu tup seklindeki kedi otundan almistim. kedim ilgi gosterdi benim. kavanoz gibi olanlarinin ise yaramadigini okudum yine ayni markanin ama kediden kediye degisir belki bilmiyorum.
catnip bizde ilgi gostermedigi seylere ilgi gostermesine yaramadi (tirmalama tahtasi gibi). sadece otu doktugumuz yerde surtunmeye, yatmaya vs basladi :D petlebiden mama alirken yaninda hediye verilen kedi otlu oyuncak balik var, onu cok sevdi mesela. parcaladi 1 haftasi dolmadan. ben de daha buyuk bir kedi otlu oyuncak aldim (cok bilinen bir marka ama unuttum adini). ondan da basta korksa da sonra alisti. severek dovuyor