Proline Markası İyi Mi ?

Gezerbuket19

Ekonomik durumlardan ötürü bu aralar yavru kedilerime carrefoursa dan proline kittin tavuklu mama alıyorum mamayi açıkçası seviyorlar ama marka sizce nasıl ?

6 CEVAP

iyidir sanırım marketlerde satılıyor yani

Hayir icerik olarak yetersiz bonacibo alabilirsiniz o gayet iyi bu mamayla kiyaslayinca

zeynemila

Gayet iyi bir mama reflexde uygun

kedisahibi

begumgunay sen ne dediğini farkında mısın!

Basakes

Kediler için emin değilim ama mesela köpeklerde şeker/şeker pancarı icermeyen, tahilsiz yada az tahilli mamalar iyi sayılıyor(mesela bu yüzden proplan iyi mama değil sadece reklamı çok) birde besleyiciligine bakmalısın. köpeklerde %20-25 genelde protein oranı kötü mamalar da, ama iyilerden %50. Bunlara baktıktan sonra fiyatı önemli değil. Ben barınağa bile mama götürürken bakıyorum ki reflex buna girmiyor

Merloli

içeriğinin iyi olmadığını biliyorum