Mama Önerisi?

dumilik

Bir süredir Proplan kullanıyordum malum problemlerden dolayı geçici olarak Hillse geçtim.
nd -exclusion arasında gidip geliyorum ama her türlü öneriye açığım.
*kedimin sağlık geçmişi iyi değil. Uzun vadede sorun yaratmayan mama arıyorum.

3 CEVAP

Gimlihanim

Sanabelle ve mera da bakabilirsiniz. Özellikle mera hiç geri çağırılma yaşamamış bir marka. Kullanan kişilerden de bir sorun duymadım açıkçası. Ben de kızımın rotasyonuna eklemeyi planlıyorum.

dumilik

link çok iyiymiş teşekkür ederim