Hangi Mama

Sueda1234

Royalcan kitten mi hills kitten tavuklu mu?

6 CEVAP

aycylmz

Kedimi kısırlaştırana kadar rc kitten kullandık. Koku, ishal kusma gibi hiçbir sorun yaşamadık.

miraytas

Ben şuan hills tavuklu ve proplan liveclear serisini kullanıyorum alerjim için. Bebeğim hillsi ilk dendiğinde bayıldı. RC için bağımlılık yapıyor diyorlar bilemedim o yüzden. Hills bir çok veteriner tarafından kontrollerden geçirilerek üretiliyor bünyesinde 200den fazla veteriner bulunduruyor. RC hakkında maalesef bir fikrim yok..

Palyaco

Hills bu konuda iyi yavru mamasinda tek sıkıntısı tuvaletinde koku olur royal de baby mamasinda cok iyi koku sorunu hiçbir mamasinda yok tuvaletini temizlerken koku olmaz royalde

Gizem8822

Royalcanin kitten kullandık hiçbir sorunla karşılaşmadık. Tabi kediden kediye değişiyor bu mama konusu

Gimlihanim

İkisi de aynı sayılır. Hangisini severse onu alın bence. Etkileri kediden kediye değişir.

KimJeongguk

Hill's Tuna Balıklı Yavru Kedi Maması kullanın bence ben yavruluk döneminde memnun kalmıştım bu mamadan.