Yanlış Mama Alımı Ve İade Edememe

Harin

Arkadaşlar 2.5 yaşındaki scootish fold cinsi ( cinsi sırf soru için belirttim!) Kedim için RC indoor resisi sipariş vermiştim .Fakat açtığımda fark ettim ki +7 olanını istemisim açtığım içinde iade alamıyorum mama fiyatlarını biliyorsunuz . O yüzdende başka mama alamam (3.5 kg aldım ) Bitene kadar bu mama ile beslesem olur mu? Yanı sıkıntı yaşar mıyım?

4 CEVAP

Palyaco

Hiçbir sorun olmaz verebilirsiniz gönül rahatlıkla

Soru için cinsi belirtme zorunluluğu mu var? Yaşlı kedi mamalarının tek farkı boyut olarak daha küçük oluyorlar ve fazladan birkaç vitamin olabiliyor.

Harin

Zorunluluğu olmasından dolayı demedim Irklara göre hassasiyet değişebiliyor . Bu yüzdende ekstra vitamine vs ihtiyaç olabiliyor . Varsa bir vitamin eksikliği arkadaşlar bilgilendirsin diye belirttim

KimJeongguk

D O L A P gibi uygulamalardan falan 1-2 kilo şekilde satmaya çalışabilirsiniz mamayı. Hem kullanın hem satın bence.