Kuduz Aşısı Ve Çip Bilgilendirme

ozge1985

Şimdi veterinerden geldim kuduz aşısına 200 tl ama yakında zam gelicek 250 olacak dediler. Çipte karne ile birlikte 250 tl.
Bağcılar İlçe tarımı aradım kuduz aşısı yapıyormusunuz diye aşı yapmıyoruz ama çip uygulaması yapıyoruz. Karne ve çip 65 tl dediler. Haftaya gidip orda taktırıcam.
Sizde bulunduğunuz yerdeki ilçe tarımı arayıp bilgi alabilirsiniz dilerseniz

7 CEVAP

ozge1985

Bayrampaşa İlçe Tarım çip+karne+kuduz aşısına 70 tl alıyor bilginize arkadaşlar

Casperbeyy

Samsun il tarımda kuduz aşısı+ çip+ karne 60a hallettim.yani kuduz aşısı yapıyorlar niye size öyle dediler acaba

Minigimmm

teşekkürler bilgilendirme için bizde bağcılara bağlıyız ve henüz çip taktırmamıştım mantıklıymış böylesi, yalnız hayvanlara yaklaşımları nasıl ilçe tarımların nazikler mi bu yüzden biraz çekiniyorum doğruyu söylemek gerekirse. bizim hekimimiz bebek gibi davraniyor başka yerde kedime sıkıntı yaşatmaktan korkuyorum açıkçası

latte9

Bizde aşıyı nereye arasam 300 TL diyor

ozge1985

Casperbeyy ➡️ bizim ilçe tarım yapmıyormuş kuduz aşısını. Başka ilçeler hakkında bilgi sahibi değilim malesef

latte9 ➡️ bulundugunuz ilçe tarımla görüşün derim

Muezzabalim

Antalya Tarım Orman da kuduz aşısı artı çip 47,75₺ ye yaptırdım. Bundan beş ay önce felan.

ozge1985

Minigimmm ➡️çok kibar ve nazik davrandılar bi sıkıntı hissetmedim. Kedim 3 aylık sanki kendi kedisi gibi ilgilendiler. Gidin derim sizde geç olmadan.
Pazartesi günü yakın çevredeki ilçeleri arıcam kuduz aşısı için bakalım belki olumlu cevap alırım çünkü 300 TL veterinere vermek zorunda kalıcam 🙄