Kısır Kedime Hangi Mama Exclusion Kullanıyorum

e234567

exclusion balıklı kullanıyordum 12 kglık bitti. sıkılmaya başlamıştı zaten. daha önce mantar geçirdi diye tavuklusunu almamıştım. hangi markayı önerirsiniz?

5 CEVAP

Palyaco

Tavuğa alerjisi varsa mantar atlasmis kedide bence riske girmeyin balıklı mamada exclusion ve acana orijen dışında her mama tavuk yağı kullaniyor

Firus

Brit care deneyebilirsiniz. Fakat elinizde eski mamadan kalmadıysa önermem ishal sorunları olabilir. Geçişi çok yavaş yapmak gerekiyor

simbakedi

sanabelle ya da bozita. exclusion balikliyi biz de kullaniyoruz. yorumlarinda ve exclusionun kendi kabul ettigi (kisir balikli mama olaylari) mama sorunlari nedeniyle guvenim 0landi. ayni mamanin farkli aromasini bile zorda kalmadikca kullanmayi dusunmuyorum. sanabelle ve bozita benim icin fiyat olarak ayni segmentteki en iyi mamalar

OzlemCeylan

Bizim kedide kısır kedi. Sıgır etli ve narlı aldık. Bayılarak yiyor. Önünde yarım kilo ver yer o derece etavsiye ederim

miraytas

Nd ve britcare kullanıyoruz iki kısır kedimize özellikle nd mamayı öneririm. Aşırı seviyorlar.