Annem Bu Kediyi Ankaradan Sahiplendi Cinsini Bilmiyorum Bilen Varsa Yardımcı Olabilir Mi?

Sude0405

**annem kediyi sahiplenmiş cinsini bilen varmı **

6 CEVAP

zeynemila

Ankara kedisine benziyor

bolt

Ankara kedisiyle alakası yok Ankara kedilerinin sivri suratı sarı gözü ve bayz tüylü olur benzemiyor ama tekir gibi ben tekire benzettim.

eltarcin

Ya bilmiyorum tekirin burun ve yüz yapısına benzetemedim.Ama tekire de benziyor.Kırma olabilir.Zaten bu tür kedilerin hepsi tekir kaynaklı oluyor.Yani tekirin türevleri diyebiliriz.

gamzealtin

Kırma, muhtemelen anne veya babasindan biri cinsmis digeri ise sokak kedisi ama cok tatli birsey

SelinTuksal

Kırma tekir

Sude0405

Annesi cins babası sokak kedisiumiş kırma yani teşekkürler yorumlarınız için