Açık/Kapalı Tuvalet

Tughal

Tuvaletimiz odada duruyor,sizce açık /kapalı hangi tuvalet ?

8 CEVAP

aycylmz

Kapalı tuvalet kesinlikle. Hem etrafa daha az kum dağılıyor hem de kokuyu engelliyor.

miraytas

Kapalı tuvalet bizim için rahat oluyor ama ben kumların kaldırdığı tozun tamamen havada kalması ve kedinin tuvaletini yaparken bunu solumasından dolayı rahatsızım. İmkan varsa elekli kapalı tuvalet alın ve kum yerine tozlaşan çam pelet kullanın.

Miamorr01

Kapalı tuvalet öneririm alışması yavrularda daha kolay oluyor hem kapalı alanda kendilerini daha güvende hissediyorlar

maine

Kapalı tuvalete alıştırmanizi öneririm

Lils

Kapalı kesinlikle

Tughal

Peki çam pelette dışkısı nasıl alınıyor ,bilmediğim için soruyorum (:

miraytas

Dışkısı olduğu gibi kalıyor kuruyor kolayca alabilirsiniz. Elek sayesinde ise idrarın değdiği peletler tozlaşıp diğer peletlere değmeyecek şekilde tuvaletin altında birikiyor. Dışkı ve idrar tozu tuvalete de dökülebiliyormuş ama biz tercih etmiyoruz yinede

Palyaco

Kapalı tuvaletler daha hijyen oluyor