Acil Bakar Mısınız

rodisizasla

Köpeğimin patilerini sürekli her gün çişten önce ve sonra kontrol ediyorum az önce patisinde yara gibi bir şey gördüm içine kene girmiş sandım kene vücudunun tamamıyla mı giriyor sadece kafasını mı sokuyor fotograflara bakıp mantar yarası vs olup olmadığını yorumlayabilir misiniz çok korkuyorum.pamukla temas eder etmez kanadı üzerinde kabuk gibi bir şey vardı

8 CEVAP

gece18

Hızlı resimden yükleyip linkini bırakabilirsiniz.

gece18

Fotoğraf pek anlaşılmıyor yakından lakin anormallik sezerseniz derhal veterinere götürün.

Merviiiss

Kene gibi gelmedi bana ya. Bence vet ile bir görüşün

rodisizasla

Fotograf ekleyemiyorum fotograf ekleyeceğim zaman hata veriyor.

rodisizasla

https://resimyukle.io/r/erxArN7Nkw burdsn görseli inceleyin lütfen.

rodisizasla

Son hali diye aynı fotografi yüklemişim stresten. https://resimyukle.io/r/GBpeO4XH2P

rodisizasla

Cevaplarınız için çok teşekkürler yara olmuş, şişkin morluğu da içine girmiş kene sandım çok şükür değilmiş güzelce dezenfekte edip hava alan bir bezle yalayıp yarayı büyütmemesi için sardım