Köpeğimin Gözü

mge1978

herkese meraba ben köpeği sahiplendiğimde gözünden ameliyat ettirmişlerdi ve detay vermediler şimdi sürekli gözü capaklanıyor her sabah ve gözünün merceginde sanki pus gibi bir şey oluştu veterinerim olayı çözemedi (6 kere) götürdüm şimdi çözüm bulamıyorum lütfen bu konuda bana iyi kişiler önerin teşekkürler şehir adana

8 CEVAP

utkuburak

bilmem annesine babasına bakın yada aldığınız yerde bir yere bakın en çok oynadığı yere bakı8n orda belki gözüne mikrop kapmış olabilir o mikropu bulursan bi veterinere götür bulabilirler belki mikropu

mge1978

evet adanada çok iyi bir veteriner buldum denizpet göz konusununda müthiş iyi tek muayene sorunu buldu ve şaun tedavi ye başladık ve çok iyi gelişmeler olmaya başladı

kemall

Bence hemen köpeği aldığınız kişiyi arayıp durumu anlatın ve detaylı bilgi isteyin. göz konusu ciddi bir konu geçmiş olsun

kemall

Köpeğe şiddet uygulamak insanlık yoksunluğudur yani ne desem boş çok üzüldüm. Köpeğinizi eğer varsa şehrinizdeki veterinerlik fakültelerine götürebilirsiniz belki. korkusu zamanla geçecektir sizin ve ailenizin sevgisiyle...

Robin

Kemal beyin tavsiyelerine katılıyorum ayrıca fotoğraflarınıza baktım çok güzel bir aileniz var maşallah. Bence yakın zamanda köpeğiniz korkusunu yenmeye başlayacak fakat tam olarak geçmesini beklememek gerek, bu tip travmalar insan, köpek, kedi fark etmeksizin herhangi bir canlının ömrü boyunca kalır ama sizinle birlikte azalacağına eminim

kemall

son durumu nedir acaba ? var mı bir gelişme?

mge1978

teşekürler ama kişi bana cevap vermekten kaçınıyor bide didim de ben adanadayım insanlar garip vallaha bide köpeğe şidet uygulamiş çok korkuyor yaklaşık bende 3,5 aydır birlikteyiz ailemle yaşıyor ama bu korkusuna bir çözüm bulamadım

mge1978

teşekkürler elimizden geleni yapıp oğlumuzu rahatlatmaya ona ev sıcaklıgı yaşatmaya çalışıyoruz