Bu Mamalar İyi Mi?

CalicoMinos

Bim' e geliyor Muş kendi kedim için ve sokaklarda ki kediye alacağım tavsiye ediyor musunuz?
Hastane nin bir sürü yemek bekleyen kedileri var alsam olur mu ?

9 CEVAP

Merviiiss

Bence içeriklerini okuyun o şekilde alın

Tarcin2021

Bunlar gibi market mamaları ev kedileri için sağlıklı değildir. Ancak sokak kedilerine alınabilinir.

Prensesmincir

Purina one olan purinanın ev kedileri için yaptığı özel seri mamadır friskese göre içeriği daha iyi olmasına artın tüyleri parlatmaya ve kedinizin sindirimini sağlıklılaştırmaya odaklıdır friskes ise daha ucuz bütçeli sadece kedinizin karnını doyurur sokak kedileri için daha uygundur ancak ben kedime friskes de kullandım one da kullandım one kullandıgımda daha enerjiliydi ve tüyleri daha parlaktı . Tercih sizin

theyusra

tabiki alabilirsiniz, önemli olan karınlarının doyması. bu tür mamalar uzun vadede sorun çıkartır sadece.

gokhansultan

Friskies sokaktaki canlara verilebilir, çöpten cam kırığı tel vs. yiyeceklerine aç kalacaklarına çok iyi olur hatta. Purina one ise kendi kedinize uzun süre olmamak kaydıyla verebilirsiniz.

Lils

Purina one iyi ev kedilerine için. Sokaktakiler için friskies olabilir ama bu bim İnternet sitesine gelecek. Yanlış anlamayın. Mağazada yok. Üstte uygulamaya özel yazıyor zaten

cat_expert

Purina one mamalarda zehirli kimyasal çıktığını unutmayın, bu üretim partisinde olmayabilir ama yine de iyi düşünün, sinek küçüktür ama mide bulundurur. Diğer mama sokak kedileri için alınabilir.

kedibabasi66

Purina türü mamalarda kimyasal çıkınca fiyatlar düştü. Resimdeki mamaları alarak kedilerin sağlığını bozmayın. Bimden yoğurt bile alınmaz.

gulsump

bimden yoğurt bile alınmaz :D siz nereden alışveriş yapıyosunuz bu ekonomik krizde?