Karma Aşısı Oldu Kedim İshal Mi

Ravzakoksal

Aşı oldu aşırı halsiz yardımcı olur musunuz patiside çok sıcak

4 CEVAP

buusracikk

Aşılardan sonra halsizlik ve ateş olması normal bir durum endişelenmeyin. Yarın da aynı şekilde devam ederse veterinerinizle görüşün. Geçmiş olsun

aslihan_e

İshal olup olmadığını biz anlayamayız sizin kakasını kontrol etmeniz gerek.

Karma aşıdan sonra benim kedilerimde çok halsiz ve patileri sıcak oluyor. Aşının yan etkisi bu. Gayet normal. Endişelenmeyin. Eğer 1 günden fazla sürerse hemen doktorunuza danışın.

SansCat

Benim kedim de Karma aşı oldugunda diğer aşılarına göre daha halsiz oluyor ama düzenli aşı olduğundan zamanla bünyesi bu duruma alışıyor aşı olsa bile daha hareketli oluyor zamanla düzelecektir. İshal olması için arka tüylerine yapışması ve temizleyememesi lazım.