Cıvık Kaka Ve Tuvalete Girip Oturma

Willy-Wonka

Merhaba, kedim bir kaç gündür fazla cıvık kaka yapmaya başladı. Sanabelle kısır kedi maması yiyor zaman zaman zaten cıvık oluyordu kakası ama düzelmişti şimdi tekrar ishale yakın cıvıklıkta. Bu sabah da 3 kere kumuna girdi sadece 1 kere kaka yapmış. Girdi kumuna oturdu uzun süre çıkmadı. Sonra tekrsr koşarak gitti içerde miyavladı miyavladı bir süre sonra geri çıktı. Ama yine çiş yapmamıştı. Nedir problem sizce🥺 Veterinere götürmek istiyorum ama yolda çok problem yaşıyoruz

2 CEVAP

gokhansultan

Tuvalete girip birşey yapmadan çıkmanın genelde 2 nedeni oluyor. Biri anal kese rahatsızlıkları biri üriner rahatsızlıklar. Ama ikisinin de bunun yanında farklı belirtileri de oluyor. Eğer idrarını yapamıyorsa ya da girip az az yapıyorsa üriner sistemde tıkanıklık vardır. Bir kaç hafta önce biz de yaşadık idrar yolu enfeksiyonunu. Veterinere gidin derim ben

gokhansultan

Bizde de ishal olmuştu aynı zamanda