Anneme Kedi Almaya Nasıl İkna Edebilirim?

ilaydacicek

Merhabalar, ben uzun zamandan beri kedi sahiplenmek istiyorum ama annem izin vermiyor. Nedenini soruyorum "evde yürüyen hayvan istemiyorum" diyor. Kedinin bütün sorumlulukları alıcam diyorum ama yine de hayır diyor. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

24 CEVAP

Canandisli

Ikna etseniz de ileride aileniz rahatsiz oldugunda disari birakmak isteyebilir kotu olur yani

Ben eve kedi getirmedim köpek getirdim .

Ben anneme bir hafta yalvardım. Evet arkadaşlar yalvardımmm şartlar falan sundu bana hepsini gözüm kapalı kabul ettim. Bir de benim annem korkuyor seviyor falan ama hala dokunamıyor annemin üstüne atladığında annem yine çığlığı basıyor😂😂 ama kabullendi.

gozdeyilmaz

Ben arkadaşlar kadar pozitif yazamayacağım maalesef eğer ki kendi evinizde yaşamıyorsanız biraz daha bekleyin. Çünkü aile evi demek misafir geldiğinde kediyi bir başka odaya koymak demek harcamaların bir süre sonra batması ya da çok gelmesi demek. Bir de tabii yavruşu mıncırmaya çalışan misafirker ya da çocukları. Şöyle söyliyim bugün bir mantar sorunu yaşasak ben kendi halimde hallederim kimseye bir şey söylemeden ama ailenizin yanında böyle bir sorun olursa büyür bir de annenize ya da babanıza geçerse zaten alışmaları zaman alacak negatif bir durumla karşılaşırlarsa tepki verirler o yüzden bence şimdilik dışarıda tüm kediler sizin olsun

CalicoMia

Benim annem 4 sene izin vermedi artık ne yaptım ne ettim geçen sen 2 Şubat'ta yavru sahiplendim babam pek istemedi ama ses etmedi. Ama sonra 25.günde annesinden bulaşan iç parazit ve sokakta kalmaktan oluşan uyuz yüzünden öldü. 27 Şubat'ta da yeni bir can sahiplendim babamdan habersiz gittim aldım getirdim ilk günden birlikte yattılar. Aileniz eğer katiyen istemiyor ise zorlamamak gerek. Çünkü bazı aileler o canı sokağa tekrar bırakıyor. Bence ilk geçici yuva olmayı deneyin ki tepkilerini ölçün. Ona göre yol izleyebilirsiniz.

Pikocan

Ben küçüklüğümden beri hep evimde kedim olsun isterdim annem babam ikisi de hiç istemezlerdi sonra anneme instagram hesabı açtık bir sene boyunca sürekli yavru kedi postu gönderdim 😄😄 teyzemin de desteğiyle en sonunda ikna oldu.

Hilalllllll

2017 yılın sorusu nasıl üste çıkmış

321Alp123

Annenize kedinin. Yavru hallerini göster ve videosunu aç ikna olur

Renklipati

Yeni üye olan arkadaşlar bir tarihe bakın lütfen 2017 yılının paylaşımı 4 yıl olmuş sürekli bu soruyu üste çıkarmayın artık