Bozuk Kuru Mama Nasil Anlasilir?

Penthe

Nd yavru morina karidesli mama aldim sanki nemli gibi ya da yagini salmis gibi ve cok yogun kokuyor. bir onceki mama neredeyse tas gibi sertti sekilleri daha muntazam ucgendi ve bu kadar kokmuyordu.
Paketinde herhangi bir yirtik yok ve son kullanma tarihi de yakin degil. Ama paketleme vsde hileler yapabiliyorlar buna da guvenmiyorum.
Bozulup bozulmadigini nasil anlicam?

8 CEVAP

huqi

N&d Sırbistan da üretildiğinden beri bazı mamalar aşırı yağlı geliyordu bazı paketler kuru. Hatta bi ara her aldığım paket yağlı geldiği için rahatsız olmuştum ve mamayı değiştirmiştim. Bunun dışında aldığınız yerde önemli nereden aldınız? Güvenilir bir site mi?
Bir de farmina ile iletişime geçip orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.

emreovec

Bozuk mamayı kedi yemez çoğunlukla. Redddeder.

Yerse de ishal olur ya da kusar.

Kapalı paket mamalarda yırtık vs. yoksa endişe etmeye gerek yok.

Açıkçası açık mama almamak gerekiyor bence. Çünkü mamanın nasıl saklandığını bilmiyorsunuz.

Çok sert ya da çok yumuşak mama bozuktur.

Olağan dışı kötü kokulu mama bozuktur.

huqi

P e t zz sh op güvenilir bir site. Petlebi ve ordan alışveriş yapıyorum. Orijinal ürünler endişe etmenize gerek yok.

gokhansultan

Aldığınız yer güvenilir bir site bir sorun olduğunu zannetmiyorum nd de benzer durumu yaşamıştım 3 paket kitten kullandım biri çok yoğun kokuyordu diğer 2 paket daha farklı kokuyordu ama daha yağlılardı. 3 paketi de farminadan sorgulatmıştım ayrı ayrı hepsi orijinaldi hatta biri sizin aldığınız yerden almıştım.

Penthe

Yok mu bir bilen 😓

Penthe

*********tan aldim. Tesekkur ederim

Penthe

P.e.t.z.z.s.h.o.p 😅

Penthe

Ndnin kendi ambalajinda. Reddetmedi yiyor bakalim bir sorun olmaz umarim