Yaşlı Kedim İçin Mama

prds33

Kedim bu ay 10 yaşına girdi. Birçok markanın mamasını denedik. N&D’den sonra Matisse geçmiştik lakin tedarik edilmiyor artık. Brit Care aldım ishal oldu sevmedi. Şimdi Unique aldım ilk baş yedi şimdi yine severek yemiyor. Artık Royal Canin 7+ yaşlı kedi maması almaya karar verdim. Maddi manevi tükendim.

4 CEVAP

Lils

Royal canin iyi bence. Müşteri memnuniyeti fazla. Yaşlı kedi için çok seçenek yok maalesef

Palyaco

Royal 10 yas ustu mamasi iyi onu tavsiye ederim birde sanabella 8 yas üzeri var

prds33

Evet şikayet görmedim, artan maliyetler de cabası. Artık içeriğine de bakamıyor çoğu kişi eminim. Cünkü çok pahalı kaliteli mamalar. Eğer severse durumu güncellerim^_^

prds33

Sanabelle'yi göze alamıyorum çünkü daha önce hiç yemedi. Bazı olumsuz yorumlar da gördüm. Ama Royal canin'de herkes olumlu yorum yapmış neredeyse. O yüzden buraya da sormak istedim kullanan varsa memnunsa yazabilir.