Kedi Takviye Tavsiyesi

Bgisan

4 aylık british blue point yavrum var. RC kitten mamayı sanabelle ile değiştime aşamasındayım.

Ancak takviye olarak vitamin, balık yağı, glukozamin tavsiyesi olan var mı?

Neler kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.

4 CEVAP

Gimlihanim

Maması kaliteli olduğu sürece vitamin takviyesine gerek yok. Fazlası zararlı bile olur. Kaliteli bir mama ve bol yaş mama ile beslemeniz yeterli. Ara ara veterineriniz gerek gördükçe bazı takviyeler önerir zaten kediniz için.

Ebrnk

Glukozamin desteği olarak clovit glucoron's, vitamin olarak vet's plus, ve takviye ek mama olarak da gimcat crunchy snacks ödül mamaları kullanıyoruz şu an

Ebrnk

İdrar yolları ve böbrek sağlığı açısından bioürinamin kızılcıklı tablet kullanıyoruz.

Bgisan

O zaman bir süre daha bekleyeyim en azından mama geçişi tamamlansın. Sanabelle umarım sıkıntı çıkarmaz.