Veterinerde 350 Lira Aldılar Normal Mi Bu ?

olcayk

Kedimin bu sabah çok fazla kustuğunu farkettim daha önce hiç kusmamıştı. Veterinerine götürdüm. Kan tahlili, röntgen ve serum yaptılar 350 lira aldılar . Bu kadar tutacağını tahmin etmemiştim . Bu kadar fazla tutması normal mi? Daha önce bu ücreti ödeyenler oldu mu aranızda ?
Çok fazla değil mi tüm bunlar.

21 CEVAP

HamdiBey

Fiyatların Yüksekliği tartışılır ancak yinede bulunduğunuz şehirde ki Veteriner Hekimler odasına bi göz gezdirin fiyat listesi olmalı.

HamdiBey

Fiyatların Yüksekliği tartışılır ancak yinede bulunduğunuz şehirde ki Veteriner Hekimler odasına bi göz gezdirin fiyat listesi olmalı.

alpcan

Bursada oturanlar Uludağ Üni. Veterinerlik fakültesine götürsünler.
Şansınız varsa profesör bile geliyor muayeneye. Fiyatlar da çok fahiş değil.

Roza23

ama burda durumu olmayip sahiplenmekte kararsiz olan insanlar da olabilir sonucta. yazdiklarinizi gorup bi cana umut olmaktan vazgecebilirler. sadece biraz daha dikkatli olalim. tabi ki veterinerler de is yapiyor sonucta ve kutsal bi meslek ama bunu ticari amacla yapanlar da var hayvan sevdigi icin yapan da var. bunu kastetmistim sadece. yani bugun nasil kendi sagligimiz icin her seyi yapıyorsak yanimizdaki canin sagligi icin de aynisini yapariz. uslubum kirici olduysa ozur dilerim kirmak istememistim

kedilikizzz

Sokak hayvanı başka evcil hayvan başka tabikide. Hala söylüyorum. Maddi durumu olmayan hayvan sahiplenmesin. Zorluklarını çok iyi biliyorum. Sonuçta durum bu ve buna göre yol çizmek lazm.

kedilikizzz

Neden anlamıyorsunuz ki ? Sizin yaptiğınız zaten çok güzel bir şey. Bnm dediğim bambaşka.