Yaş Mama Buzdolabında Saklanır Mı?

BayTarcin

Royal Canin intense beauty 12 li yaş mama aldım buzdolabında mı dışarıda mı durması daha iyi olur?

2 CEVAP

cat_expert

Ağzı açılmadığı sürece güneş görmeyen bir yerde oda sıcaklığında muhafaza edilebilir, ağzı açıldıktan sonra mutlaka buzdolabında saklanmalı ve 2 gün içinde tüketilmelidir.

İsterseniz kapalı şekilde de buzdolabında da saklayabilirsiniz bir sorun yaratmaz, kedinize vereceğiniz zaman dışarı çıkartıp 1 saat bekletip verebilirsiniz, soğuk vermeyin.

Gimlihanim

Güneş almayan, serin, kuru bir yerde durması yeterli. Ben herhangi bir dolapta saklıyorum. Açılmadığı sürece buzdolabında durmasına gerek yok.