Endopet/Fiproguard İç Dış Parazit Hakkında

Merhaba arkadaşlar.

Endopet iç parazit hapı ve fiproguard dış parazit sprey hakkında bilgisi olan, kedisine uygulatan ya da uygulayan var mı? Bizim veterinerde bu markalar vardı ve bunlar uygulandı. İnternetten bakınca da haklarında pek bir bilgi bulamadım. Piyasada sık rastlanan ya da veterinerlerin sık kullandığı ürünler değil sanırım.

2 CEVAP

aslihan_e

Endopet birden fazla etken maddeli, geniş kapsamlı bir iç parazit öldürücü, etken maddeleri olması gerektiği gibi. Dış paraziti bilmiyorum.

Ben de dış parazitten emin olamadım. Çok az bilgi var. Bir sprey şişesi içinden püskürttü. Santavet'in ürünleriymiş ikisi de ama santavet'in websitesine girince iki ürün de yok ürünler kısmında.