Sokak Köpekler İçin Hangi Mamayı Almalıyım?

leylaakar56

Merhaba yaşadığım bölgede sokak köpekleri var onları beslemek istiyorum bütçem 300 tl. Sizce Goody mama iyi midir alayım mı?

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Sokak canları da olsa goody markayı yemeyen de olabiliyor.
Denemek lazım.
King ve Goldiyi zaten yemiyor buradakiler , orada yerler mi bilemiyorum.Butceniz açısından böyle konusuyorum , 300 un altını söylüyorum.

huqi

Goody yiyen hiç görmedim. En azından enjoy, trendline alabilirsiniz.
Econature ye de bir bakın kedi mamasını hiç yemeyen yok, köpek mamasını da yerler bence. Bir de kedi maması da yiyor köpekler illa köpek mamasına gerek yok hatta kedi maması daha çok seviyorlar.