Mama Tavsiyesi

ATIBA

Anket

N&D
(5 oy)
EXCLUSİON
(3 oy)
ROYAL CANIN
(1 oy)
HİLLS
(2 oy)
Toplam (11 oy)

ŞUANDA ND MARKA MAMA KULLANIYORUM PETSHOPCU ARKADAŞ ND FİYATI ŞİŞİRİLEN Bİ MARKA DİYEREK EXCLUSİON MARKA MAMA ÖNERDİ SİZ OLSANIZ HANGİ MAMA TERCİH EDERDİNİZ

2 CEVAP

ozge1985

Bende yavru mamada nd kullanıyorum. Trend. Yolda uygun fiyata bulunabilirsiniz. Ben 10 kıloyu 1100 tl ye aldım daha yenı. Petshop yada veterinerlerde fıyatlar cok yuksek oluyor. Bolca fıyat araştırması yapın derim mama değişikliğine gitmeyin

ATIBA

Kedim 1.5 yaşında kısırlaştırdık nd mamaya yeni geçtim pro plandan sonra nd de kalıcam galiba