Kedi Mama Değişimi Sonrası Kan Gelmesi

Kedibulut_

Merhabalar geçtiğimiz günlerde proplan markasından şikayet gelince ben mamamızı değiştirip hills balıklı aldım. Kedim 5 aylık
Ve diğer mamayı vermeyi vicdanım rahat etmedi bugün hızlı bir geçişle hills mamaya geçtik. Ancak kedimin kakasından bugün minicik kan geldi( ben her kaka sonrası kontrol ederim bebeğimin )
Okuduğum bilgilerle ************ geçişinden kaynaklı olduğu yazıyor bugüne kadar hiç böyle bir problem yaşamadık. Sizce bu süreçte nasıl ilerlemeliyim ?

4 CEVAP

Palyaco

Biranda geçiş yapmanız kedinizin bağırsak florasi nin ve bagisikliginin dusuk olmasından kaynaklı glutenli mama kullanmayın ben hiç kullanmadım direk mama geçişlerinde bile soru yaşaman viyo immune 14x40ml tavsiyemdir hergun 30ml verin güçlü bağırsak florasi güçlü bagisiklik

gokhansultan

************ geçişinden kaynaklandığına eminseniz bence probiyotikle destekleyebilirsiniz bağırsak florasını düzenler :) ben de üriner mamaya bir anda geçtim probiyotikle destekledim bir sorun yaşamadım

Anonymus871954

Probiyotik tozlar var bende mama değişiminde veterinerden almıştım tanesi 20 TL falandı 3 kullanımda işe yaradı sizde bi veterinere sorun isterseniz

Kedibulut_

Şimdilik buna erişimim yok acaba başka ne verebilirim ? Kefir verebilir miyim ?