Kedimin Beslenmesi

kimyonesra

merhaba. kedimin mamasından yeni bir paket aldım ve kedim mamanın tazeliğinden sanırım çok fazla yiyor. çalıştığım için gün içinde mama kontrolünü yapamıyorum, sabah koyup çıkıyorum geldiğimde bitmiş oluyor, tekrar koyuyorum o da sabaha kadar bitiyor. ne yapmalıyım? bu şekilde kilo alacak

1 CEVAP

gokhansultan

Günlük yemesi gereken öğünü 2 ye bölün sabah yarısını akiam yarısını koyun. Ben de öyle yapıyorum ☺️ böyle olunca tuvaletini de her gün aynı saatte yapmaya başladı 😂