Kedilerimim Burnu...

Boncuk0912

4 tane kedim var ve ne zaman sevsem hepsinin burnu ıslak. Sabahları beni uyandırırlarken kokluyorlar ve ıslak ıslak burunlarını hissediyorum. Acaba bir hastalık belirtisi mi? Ya da usuttuler mı anlayamadım. Ama o tarz bir belirti de yok sadece burunları da hafif hafif ıslaklık var

3 CEVAP

Gayet normal. Hatta bu sağlıklı olduklarının belirtisi. Tam tersi olursa burunları kuru olursa hasta olma ihtimalleri oluyor. Endişelenmeyin

Çok normal hatta sağlıklı olduklarının işareti. Uyurken kuru olur burunları bu da normal. Hareket halinde ıslak olur. Mesela ateşi varsa kupkuru olur.

Boncuk0912

Teşekkürlerrrr