Kedimin Cinsi Nedir?

Asiye35

Merhabalar eşimin 2gün önce sokakta pesine bir kedi takılmıs sokak kedisi sanıp almıs sahiplendik ama kedi geldgnde tertemizdi ve rengi olsun yüzü olsun hem tekire hemde baska bir cinse benziyor. Acaba evinden mi kaçmış düsüncesine giriyorum eger öyleyse geri götürüp sahibini bulmak isterim sizde bir bakarmısınız tekirmi degilmi? Bu arada tüyleri gri

2 CEVAP

Zeynepker

cinsinin tekir olduğunu söyleyebilirim. ne olur ne olmaz oturduğunuz yerin etrafına birkaç ilan asmanızı tavsiye ederim.bu arada sokakta bulduğunuz bir kediyi eve aldığınız için sizi tebrik ederim

kedisahibi

soke