Nd Tavuklu Narlı Kısır Kedi Maması Mı Yoksa Royal Canın Sterilised Mama Mı

selinay41

Yüksek kalitede mama arıyorum

4 CEVAP

Palyaco

Kisir mamada nutri feline cok iyi exclusion da veya natures verty sağlıklı mamalar nd eski nd deyil

ozge1985

Markadan çok içeriğini kontrol ederek seçebilirsiniz. Ki kedinize daha önceden seçtiğiniz mamalardan Numune alıp tattırın seçime karar versin. Her kedi her mamayı yemiyor çünkü ama bana sorarsanız nd derim

Cennet29

ND.

bloodyluxury

Merhabalar,

Mamalar kediden kediye değişiklik gösterebiliyor. Biz uzun süredir ND kullanıyoruz, bir problem gözlemedik. Küçük pakette alıp deneyebilirsiniz.