Balkabağı

goknur

Kedinize balkabağını nasıl veriyorsunuz. Sevdiklerini okudum burda. Heves ettim bende aldım 2 kilo :D

9 CEVAP

goknur

Yemesse ben yicem :D

Elifinkedileri

Ooo iki kilo çok fazlaaa :)) benimkiler çiğ bile bulsa affetmiyor ama kabak tatlisi yaparken kestigimiz parca kadar vermeniz yeterli buz dolabina parcalar halinde koyun zaman zaman cikarip verebilirsiniz haslayin bir parca tavuk gogsu didip verin :)

Elifinkedileri

Afiyet olsun o zaman ikinizede :) banada haber verin merak ettim yiyecek mi yemeyecek mi :)

goknur

Tamamdir :))

goknur

Hasladim simdi :) ezdim catalla yas mamasiyla karistirdim ben. Evde tavuk gogsu yoktu. Havada musait degil firtina var disarida. Merak ediyorum yicekmi diyede oyle yaptim bende biraz sapirdandi ama birakti :) bakalim ne olcak

eltarcin

Bizde de fırtına var :)
Hiç bir şeyi bilmeyen Tarçıncık balkabağını duyunca çıldırıyor.Bazen haşlıyorum bazen çiğ veriyorum.Verirken arada benim ellerde gidiyor ama neyse :) Haftada 3 öğün balkabağı mutlaka:)

goknur

Bizimkisi cok yemek seciyor ya. Bazen kedi olduguna suphe duyuyorum. Yogurt sevmiyor, yumurta sarisi sevmiyor, bunuda pek bayila bayila sevmedi, acana pacific aldik onu sevmedi. Evde pisen eti yemez ama yas mamadakini yer. Vallahi ne yapacagimi sasirdim. Ben cok istiyorum boyle yesin hersey. Aksamlari yatmadan once yogurt yemek istesin sabahlari haslanmis yumurta sarisi istesin. Vallahi goruyorum arkadaslarimda cok ozeniyorum. Allahtan kilosu sagligi yerinde. 7 ayligiz ve kilomuz 3. Tuylerimiz parlak ve az dokuluyor. Saglikli oldugunu dusunuyoruz yani.

Elifinkedileri

Bir parçada sade tattirsaniz mi acaba :)

goknur

Denicem simdi :))