Kedim Posete Kakasini Yapti

408ghost

İyi gunler arkadaslar.Kedim posetlerle oynamayi cok seviyor.Bende poseti burusturup onune attim oynamasi icin.Daha sonra baktigimda posete kakasini yapmis.Sizce bu durum normal mi yani kum sanip yapmis olabilir mi yoksa anormal bir durum mu.Cunku bu zamana kadar kumu haric hicbiyere yapmadi tualetini

5 CEVAP

Ilginc:)
Ilk defa boyle birsey duyuyorum.posette tuhaf bir koku varda acaba tuvalet mi sandi ki?:)

408ghost

Posette ayakkabi magza poseti.Normalde hic boyle bisey yapmazdi kum kabinida gunde iki kere temizliyorum.

Tek seferlik yaptigi birseydir diye dusunuyorum ortadan kaldirin bir daha yapmaz heralde

Elifinkedileri

Benim kedimde yapmisti daha dogrusu kakasini yapmis posetle örtmüş koltugun altinda kalmis koku aramıştık :) aliskanlik haline gelmezse arada kazalar olabiliyor cocuklar gibi oyuna dalip sıkıştigini tutamadigini düşünüyorum

Kum sanıp yapmıştır büyük bir ihtimalle:) Anormal bir durum değil merak etmeyin. Bizim şımarıkta öyle yapıyor bazen