Sokak Kedilerine Bonnie Marka Mama Veriyorum ?

selinay41

10 kilo Bonnie mamayı 250 tlye aldım kediler severek yiyor bu fiyat aralığında en iyi mama hangisi ?

8 CEVAP

kedibabasi66

1,5 kg olanını migrostan yeni üretim olarak alıyorum.
10 kg olanlarda sorun çıkıyor. Siz skt. ve hangi satıcıdan aldığınızı yazar mısınız

Kubraanurrr

Bende aliyordum sokkak kedilerine severek tükettiler

selinay41

@kedibabasi66 Trendyoldan mama*plus saticisindan aldım

kedibabasi66

Kediler severek yiyor yazmışsınız öyleyse sorun yoktur. Ben o satıcıdan kışın aldığım halde kediler burun kıvırmıştı. Kokusuda çok ağırdı.

Hakan142

Milo somonlu alabilirsiniz zaten aynı lider firmasının ürünü. Bonnie'den bende almıştım ama çok beğenmemişlerdi. Milo'yu çok iştahla yiyorlar üstelik somonlu olanı alırsanız daha iyi olur sokak kediler için. İçerik olarak Milo Bonnie'ye göre daha iyi.

akbas1

Miloyu koklayıp gidiyorlar

Palyaco

1kg 24tl honey var pet.bura.da guzel seviyor sokak canları

selinay41

Teşekkür ederim paket bitince miloyu deneyeceğiz