Bu Mama Kabı Kediler İçin Uygun Mu

stellabennett

kedim mama kabından yemeyi sevmiyordu (önceki kabı dardı) bunu aldım ama hala sevmiyor bu da mı dar acaba daha derin mi almalıyım

8 CEVAP

sultansbutler

katmanlı bir kase yerine oldukça düz bir tabak tercih edebilirsiniz. ya da çok geniş, kenarları biraz yüksek bir kase. kedinizin bıyıkları tabağa değdiği için yemiyor olabilir. yerden biraz daha yükseğe koyulması gerekiyor olabilir. mama kabları yan yana ya da sürekli yürünülen bir yerde (koridor gibi) olduğu için sevmiyor olabilir. deney yapın kısaca, sevdiği şeyi bulun. ayrıca naçizane fikrim pet kabı diye satılan seramik, porselen vb. kaplar tamamen dolandırıcılık. bizim kullandığımız seramik, porselen, cam, çelik kaplar hem daha ucuz hem de bir çok farklı şekilde geliyor onlardan denemenizi tavsiye ederim.

ozge1985

Sadece ürünler plastik olmasın çünkü zamanla plastık kokusu su ve mamaya etki etmeye başlıyor

ozge1985

Ben kendi kullandığım porselen pasta tabagına koyuyorum mamasını sıkıntı olmuyor. Bıyıklarına sıkıntı yapan kaplardan gittikçe mama yemeyi bırakıyorlar. Su kabıda 500ml olan çelik kap. İçme suyunu dolduruyorum hergun sıkıntısız içiyor bıyıkları kıvrılmadan

stellabennett

@AhsenAise porselen zaten görseldeki

AhsenAise

Cam, çelik, porselen dışındaki malzemelerden mamul su ve mama kapları ileride size çeşitli ağız enfeksiyonları,iç hastalıklar olarak geri dönecektir

stellabennett

@sultansbutler tamam teşekkürler

stellabennett

@ozge1985 öyle tabaklara koyunca kırabilir diye korkuyorum

Gimlihanim

Buna yeni geçtiyseniz alışamamış olabilir. Genelde yeni mama kabı geldiğinde yadırgıyor bizimki.