En İyi Orta Segment Kedi Maması

esrab34

Anket

Felica
(8 oy)
Royal canin
(8 oy)
Advance
(8 oy)
Diğer
(11 oy)
Toplam (35 oy)

Merhaba,
Kalıcı bir kedi manasına geçmek istiyorum bu zamana kadar en iyi gelen pro plan oldu ama son çıkan haberler ve fiyat açısından bakınca değiştirme kararı aldım.
Kedim calico(mix) dişi ve tekir türünden. 1 yaşında
Hangi mamayı tavsiye edersiniz uzun tüylü olduğu için tüy dökmesi büyük sorun

10 CEVAP

cat_expert

Başka bir konu daha açmıştınız oraya da yazmıştım orijen acana bütçeyi sarsıyorsa nd öneririm. Alternatif exclusion, sanabelle veya hills olabilir. Ankettekiler arasından seçim yapın dersen felicia advanced yerine royal canin daha iyi.

emreovec

Sanabelle ya da Bozita

Suraemir

Mamalar aşırı pahalanmış baktım da 2 yıl önce kedimi kaybettim şimdi 16 günlük iki minik yavrum var sahiplendirmesem nasıl bakarım diye düşünüyorum,spectrum,mystic,fitmin purity,pro choice,bozita,sanabelle,exculision,matisse,golosi,sanabelle,içinde bunların gerçek et vardı yanlış hatırlamıyorsam

Palyaco

Kediniz kisirsa nutri feline veya exclusion kisirdeyilse happy urinary veya sanabella grande

AhsenAise

Bonacibo
LaVital
Asla felicia değil

esrab34

Evet diğer açtığım anketi kapatmadım çünkü.
Nd çok pahalı bana göre içerik olarak beğendiğim bir marka.
Hills denemiştim ve çok kötü bir mama bana göre. Taurin yok içerisinde ek olarak vitaminlerle destekleyerek kullanmıştım ama aşırı derece de tüy dökümü yaptı.
Bonocibo alt segment bir ürün olduğu için ve somonlu balıklısını hiç bulamadığım için deneme fırsatım olmadı maalesef
Nutri felini şuan kullanıyorum taneleri bence çok büyük kedim sevmedi bir de sanki çikolata kakao gibi bir koku var. tüy dökümünü de çok yaptı maalesef

Kontesiim

Rotasyonlu olarak kızıma royal canın ile sanabelle veriyorum sanabelleye geçişim 2 ay olmasına rağmen şuanlık çok memnunum bir sorunla karşılaşmadım önerebilirim.

Gimlihanim

Sanabelle ya da bozita bakın derim.

esrab34

Bozitanın kısır maması yok sanırım

gece18

Bütçe dostu olarak sanabelle veya bozita öneririm.