Deri Ve Tüy İçin Ek Vitamin Önerisi?

Elvang35

Deri ve tüy için ek vitamin kullanan varmı veya önerebileceğiniz bi ürün?

8 CEVAP

Anonymus827062

Kullanmıyorum gerek te görmüyorum. Gerektiği şekilde hayvanı sağlıklı bir sekilde besleyin yeter. Başka bir şeye ihtiyacı yok. Gerektiği zamanlarda tüy dökecek ve yenileyecektir. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey onu FIRÇA ile taramak..

Dr clauders deri ve tuy sagligi icin bir urunu var tuplu,sarimsakli maya tabletleri var deri ve tuy sagligi icin bio pet active inceleyebilirsiniz.ben sarimsakli oldugu icin almak istemedim

DogaM

Beaphar sarımsaklı bira mayası tabletleri çok iyi. Ya da gimcat in ürünlerine de bakabilirsiniz. Dr Clauder's yerine daha iyi markalar.

Basakes

Sadece balık yağı kullan çok yararlı.

Sizce de sarimsak olmasi zararli degil mi?

Elvang35

Teşekkür ederim cevap yazan herkese ❤️

DogaM

Hayır sarımsak olması zararlı değil.

Elvang35

Benim kedimin bağışıklık sistemi genel olarak iyi değil nasıl beslersem besliyim 2 kere mantar oldu ve artık önemlini almak istiyorum omega 3ten bi zarar gelmez kullanan herkes çok önerdi zaten veterinerime danışmadan hiç bişey kullanmam.