Tavuksuz Yavru Kedi Maması

Canandisli

Tavuksuz ve yavru kedilerin de yiyebileceği bir kedi maması söyler misiniz? bir kedim balıklı acana mama yiyor diğeri ton balıklı küçüğü ise brit care ve içinde tavuk var doğal olarak. Yavruyu sokaktan sahiplendik kulağında mantar çıktı kötü durumda değil kurudu gibi ama veteriner tavuk vermeyin tavuklu mama da vermeseniz iyi olur dedi ama sanırım yavru kediler için tavuk yemek önemliymiş ben ise tavuksuz ama yavru kedilerin gelişimi için yeterli olan bir mama arıyorum bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

7 CEVAP

Lavital var ama doyurucu degil diski fazla oluyor kitten olan balikli tavuk hatirlamiyorun kullandim ben daha once

Zeynepker

ben şimdide internetten baktım ama tavuksuz olanların sağlıklı ve kaliteli olduğunu söyleyemem. bence kaliteli bir yaş mamada kullanabilirsin.

Canandisli

Evet lavitali gordum de icerik iyi degil :/

Yas mamaya alistirmak istemiyorum ama tesekkurler oneri icin

hills'in ton balıklı yavru maması var. tedarik sorunu yaşanıyordu bir ara ama şu an *******'ta mevcut.

yasement

Prochoice kuzulu var ama denemedim. Hills ton balikli ben kullaniyorum bu arada tavuk da iceriyor o.

Canandisli

Turkiyede whiskas neyse avrupada da hills o o yuzden tercih etmiyorum maalesef ama prochoice ile bizimkilerin yetiskin mamasini karistirmayi dusunebilir 2 ay kadar falan tesekkurler

hills bence de çok iyi değil ama durumunuz özel olduğu için önerdim. prochoice'un daha iyi bir mama olduğunu düşünmüyorum.