Sokak Hayvanlarını Kimler Besliyor Ve Hangi Mamayla

akbas1

.Sokak hayvanlarını kimler besliyor ve hangi mamayla besliyorsunuz

34 CEVAP

Superisi814

🙋🏻‍♀️
Hiç bir mamada sabit kalamiyorum, önce onu belirteyim .Çok marka kullandık. Tek tek saydam padişah fermanı a döner cevap.
En kötüsü Goldi, Goody
Karton filan tadında sanırım
Elimde şu an çok şükür yeniden enjoy balıklı var.

kedibabasi66

  • Bonacibo yavru kedi maması

  • Croque yavru kedi maması

  • Bonnie tavuklu yetişkin maması

  • Bu ürünleri yeni üretim olanlardan alıyorum

2 yıldır bu şekilde besliyorum. Hiçbir sorun yaşamadık. 10kg üzeri ürünlerde sorun çıkıyor o yüzden almıyorum.

martuyl

obivan almıştım en son hapur şupur yiyiyolar :)

Ebrnk

15 kg krax

Palyaco

12 kg lavital alıyorum seviyorlar heray birde hokey 1kg luk pet.bura.da orda satılıyor seviyor sokak canları

Palyaco

Honey pardon

aycylmz

Enjoy alıyorum genelde bütün kediler yiyor, bu sefer guupy diye bir marka aldım onu da çoğunlukla yediler ama enjoy kadar iştahla değil.

Deniz1741

Ben trendline alıyorum bu ara severek yediler.

MarsMaya

Bazen enjoy ve micho en çok miss cat kullanıyorum. Farklı markalar denedim 20-25 kedi arasından yemeyen birkaç tane de olsa oluyor ama miss cat'i yemeyen görmedim uygun fiyatlı mamalar arasında bir de trendline'ı.

Warriorsans

En son bütçem yok diye tasty almıştım ilk başta yediler ama sonra yemesiler. Geçen enjoy aldım enjoyla karışık veriyorum kalanını. Yaş mama luis ve obivan markaları indirime girdikçe alıyorum 40 konserve 1 ay gitmedi :/ ayda min 15 kg mama alıyorum ama genelde 30 kg alıyorum. Bir paket daha enjoy gelecek ben bütçeme göre alıyorum ama almam tekrar asla dediklerim tasty, pawpaw gibi markalar. En çok mystic markasından memnun kaldım ama 500 tl şu an ve her ay 2 paket alsam 1000 tl veremeyeceğimden alamıyorum.

ipir

Enjoy alıyorum severek yiyorlar

Mehmetcan1

Ben15kgluk mystic ile besliyorum tavsiye ederim bütçenizi sarsmayacaksa

Cennet29

Leş mamaları sıralayayım da almayın sakın
GOODY
TASTY
PAW PAW

AhsenAise

Zamlardan önce, refleks plus, bonacibo, pronature ve bir kaç marka daha ( şuan hatırlamıyorum) zamlardan sonra; king, carnaval,krax

AhsenAise

Reflex tavuklu yavru kedi maması ni kullanmıştım bir kaç yıl önce, yaz mevsiminde bir kaç kedide mantar/ egzama türü cilt rahatsızlıkları oluştu lakin kış mevsiminde sorun olmuyor