Kedimin Cinsi Nedir?

fides

Cins gibi de duruyor değil gibide. Pek anlamıyorum ama fikriniz var mı?

9 CEVAP

meov

tekir-british kırmasına benziyor.

Bu cinsten bir sokak kedisi besledim. Bana da tekirden farklı gelmişti. Araştırdığım da Amerikan kedisi çıkmıştı karşıma. Tabi ne kadar doğru bilemem

Fotoğrafını çekip Google de aratmıştım

Anonymus683514

British Longhair / Tekir kırmasına benziyor bence de. Sokakta inanılmaz fazla British görüyorum bu ara milletin hevesi geçti sanırım

Lils

British kırması büyük ihtimalle

selinay41

cinsini bilmiyorum ama aşırı tatlı bişey buu 🤩

sultansbutler

sokaktan sahiplenildiyse %99 domestic shorthair :) kürkü normalden açık, gri renkli olduğu için yanıltıyordur sizi.

KimJeongguk

Scottish Straight Silver Tabby'ye benziyor.

AlpBerkay

Gri Tekir Kedi