Kedi Ağız Bakımı

Ryhn12

Merhaba, 15 aylık kedimin dişlerinde hafif sararma var.Bu zamana kadar diş jeli ve diş macunu kullandım.Karaciğer sorunu çıkınca veteriner hepsini bırak dedi.İcinde ne olduğunu bile bilmeden bu ürünleri kullanmak beni çok şüphelendiriyor.Simdilik kullanmıyorum ama dişlerinde bir sorun olursa diye de çok endişeleniyorum.Sonuçta agzi yok, dili yok , canı yansa söyleyemez. Bana veteriner tartar giderici toz önerdi.Onun da miktarını ayarlamak zor. Crystalin sprey güvenilir mi ya da başka önereceğiniz ne var? Yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

Ryhn12

Vetugen %100 doğal kedi köpek diş macunu diye bir ürün gördüm.İcerigi tamamen doğal, çok olumlu yorumlar var.İncelemenizi tavsiye ederim.Kullanan varsa da görüşlerini yazarsa memnun olurum.

dumilik

crystalin antiseptiktir yaralara dahil kullanıyoruz dişlerini onunla temizliyorum