Mera Ve Nd Hangisi?

gece18

Su an proplan kullanıyoruz mamamız biter bitmez bu iki markadan birine geçeceğiz. Rotasyonlu mama uyguluyorum. Kedim 11,5 aylık kısır degil.

4 CEVAP

Warriorsans

İkisi de güzel markalar, mera denemedim n&d denedim memnun kaldım oldukça. Ama şöyle bir baktığımda mera memnuniyet oranı daha yüksek bir marka o yüzden tavsiyem mera olurdu.

Palyaco

Tabiki mera tartışılmaz bence en kaliteli mamalardan böcekli ve sensitive tavuklu kullandım halka şeklinde mama tanesi bilginize

sahraxfittiko

mera bence

gece18

Hepinize cok tesekkür ederim meradan baslayacagım o halde sonra nd devam ederim.

Sevgiler.