Kedimin Kusması

deniz_berkan

Merhaba arkadaslar dün gece parazit aşılarını yaptırdık biraz normal olarak ateşi vardı ama bugun sabah 2 kez kustu ve hala keyifsiz yatıyor gecen seferki aşıda böyle birşey yaşamamıştım normal mi acaba?

4 CEVAP

Bizim veterinerimiz aşıdan sonra kusma ve halsizlik normaldir demişti

Yaptigi marka ayni miydi yoksa degisik birsey mi yapmis sorabilirseniz iyi olur bazi kullanilan ilaclarda yan etki oluyor ve veterinerin bunu soylemesi lazim diye dusunuyorum.

deniz_berkan

İnan hiç bilmiyorum yarın ilk işim sormak olacak :(

Canandisli

karnesindeki ibareden bakabilirsiniz aslında aşının farklılığı fark eder mi bilmiyorum ama biz hep aynısından yaptırıyoruz ve kustukları oluyor bazen