Kedimizi Sokakta Bulduk Sahiplendik Cinsi Ne Acaba?

berkayyah

Biz bir kedi bulduk sokaktan ama cinsini bilmiyoruz ne verirsek yiyor ve fındıkla oynamayı çok seviyor uyurken acayip uyuyor resimdeki gibi cinsi ne acaba bilen varmı?

7 CEVAP

mehmetkaplan

parayla satılmıyor kediler

NehirC

tekir kedilerin fiyatı yok çünkü her yerde kolaylıkla bulunuyorlar. Adım başı tekir kedi var sokakta. Zaten bir canı satmak çok ama çok yanlış.

berkayyah

Bu arada onünde beyaz yelesi de var

NehirC

tekir kedi

zeynepgurgen

Gri tekir. Fiyat sorma sebebiniz nedir?

berkayyah

Peki efendim kesinlikle satmayı düşünmüyoruz sadece merakımdan soruyorum bunların ortalama fiyatı kaç tl ve tekrar soyluyorum kesinlikle satmayi dusunmuyorum

berkayyah

Bende ayni fikirdeyim efendim