Scottish Straight Kedim 10 Aylık Mama İçin Acil Yardım Lütfen

ela_mia

Scottish kedim 10 aylık ve kitten maması bitti sizce yetişkin mamaya geçmelimiyim yoksa kitten mamaya devam mı etmeliyim Purina kullanıyorum önerebileceğiniz mama markaları var mı !!

4 CEVAP

BiciriginAnnesi

1-12 aya kadar kitten mama ile devam edilmeli

Maddi imkanınız varsa ND öneririm kitten serilerini

Orta segmentte mama isterseniz bozita golosi mystic Felicia ve Nutri gibi mamalara bakabilirsiniz

Proplan yiyorlardı N&D ocean morina karides balkabağı kavun kitten kuru mama ile devam etme kararı aldım bir kedim seçici sadece proplan yiyor o biraz sıkıntı yaratıyor
Yavru kedim ND yiyor yetişkin kızım da nutri yiyor 3 mama ile devam ediyorum bana kalsa Acana Orijen gibi mamalar ile devam etmek isterim ama fiyatlar uçmuş durumda

Palyaco

Bu cinslerde ben gluteni tavsiye etmem yetişkin mamaya geçebilirsiniz uygun fiyatlı golosi iyi marka isterseniz mera tavsiyemdir

Ryhn12

12 ayı bitirene kadar kitten kullanın kesinlikle.

Minigimmm

kilosu nedir kedinizin, gelişim durumuna göre geçilebilir yetişkin mamaya. biz hekim kontrolünde geçmiştik ama bir sakıncası yok 1 yaşına kadar kitten ile devam edebilir 12. aydan sonra yetişkine hatta bu dönemde kisirlaştirirsaniz direkt kısır mamaya geçersiniz. 10 aylikmiş kediniz 3 kg lık bir paket kitten mama daha bitirirsiniz oda yaşına girer paket bitene kadar.

mama olarak ise mera, virbac, nd, fitmin, nature's variety, acana, hills, bozita önerebileceğim kaliteli kendini kanıtlamış, et içerikli mamalar.