Mama Değişimi Kediyi Nasıl Etkiler

sudesama

4 aylık British kedim var kaşındırıyor dıye Hillse geçtik, ama maması bitti kartlarda sorun çıktı siparişi geç verebildik petshoplarda gramajlı açık mama alsam, Hillsin açık mamasını satnıyorlar Proplan var sadece daha öncede kullandığı bir mama 3 4 günlüğüne böyle bir değişim kediyi nasıl etkiler? Başka ne yapabilirim

2 CEVAP

sudesama

Proplan kaşındırıyor diye Hillse geçtik

gokhansultan

Hiçbir şey olmaya da bilir, ishal de olabilir her kedide farklı etkileri oluyor anlık mama değişimlerinin. Güvendiğiniz bir yer ise açık proplan alıp deneyebilirsiniz ama bu süreçte probiyotikle desteklerseniz iyi olabilir.