Mama Orijinal Mi Nasıl Anlarım?

prds33

K o l a y m a m a stesinden mama aldım daha önce de alışveriş yaptığım bi yerdi. Fakat barkod okutunca hiçbir şey çıkmıyor. Bu ürün orijinal midir sizce. Royal Canin’i ilk defa alıyorum. Kullananlar cevap verirse sevinirim

4 CEVAP

edmrcglu

bu siteden hep alışveriş yaparım iki kere RC aldım sıkıntı yoktu

Casperbeyy

Markanın kendisini arayıp ,lot numarası skt ve aldığınız yeri söyleyip sorgulatabilirsiniz

cat_expert

K-o-l-a-y-m-a-m-a da sıkıntı olacağını sanmıyorum yine de içinize sinmediyse royal canin türkiye distiribütörü ile görüşebilirsiniz, üstteki yazarın söylediği bilgilerle doğrulama yapabilirsiniz.

prds33

Herkese tesekkur ederim. Sahte oldugunu dusunmuyorum ama barkod okutunca bir sey cikmadi ondan suphelendim:)